Hakkımızda

1982’de İstanbul Kadıköy’de kurulan Ziya Mağazacılık, erkeklere özel ayakkabı koleksiyonlarıyla sektöre adım attı. 2005 yılında kadın ayakkabılarını da koleksiyonlarına ekleyen marka bu şekilde ürün çeşitlerini genişletti.

Günümüzün değişen koşullarını göz önüne alan Ziya Mağazacılık 2013 yılında çok markalı konsept ayakkabı mağazası olan Shoeology’i hayata geçirdi. Shoeology; casual giyimi benimseyen, trendleri ve modayı yakından takip eden ayakkabı severler için oluşturuldu.

30 yılı aşkın ayakkabıcılık tecrübesini müşterilerine sunmayı hedefleyen Ziya Mağazacılık ürünlerini, Türkiye’nin en iyi yan sanayi üreticilerinden sağlanan deri, kösele ve aksesuarlarından teknoloji ve üstün el işçiliği ile oluşturuyor.

Klasik, günlük ve spor ayakkabılardan oluşan koleksiyonlarında müşterilerinin her zaman rahatça kullanacağı modern, şık ve konforlu ayakkabıları tercih ediyor.

Koleksiyonları özenle oluşturulan kendi yerli markaları olan Ziya, Uniquer ve Menguru'nun yanı sıra sezonun trend yabancı markalarını da müşterilerine sunan Ziya Mağazacılık, klasik perakende mağazalarının yanında online alışveriş ile tüm ayakkabı tutkunlarına kaliteyi ve modayı sunmayı amaçlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.